E-NABÓR DO PRZEDSZKOLI 2019
Nabór elektroniczny dzieci 4-letnich do przedszkoli miejskich miasta Gorzowa Wielkopolskiego na rok szkolny 2019/2020
Zaloguj się
Jeżeli odwiedzasz tą stronę po raz kolejny i posiadasz swoją nazwę użytkownika oraz hasło, zaloguj się:

Wykaz przedszkoli
Dla tych z Państwa którzy nie wiedzą jakie wybrać przedszkole dla swojego dziecka proponujemy zapoznanie się z wykazem przedszkoli który zawiera informacje o wybranej placówce.Wykaz przedszkoli

Zarejestruj się
Jeżeli nie korzystałaś/eś jeszcze z E-NABORU zarejestruj się, aby móc przeprowadzić proces rejestracji swojego dziecka przez Internet.

Dane, które podasz niżej pozwolą Tobie na wypełnienie karty zgłoszeniowej dziecka przez Internet, wprowadzenie ewentualnych poprawek w danych zawartych na karcie w dowolnej chwili, jej wydrukowanie oraz śledzenie wyników E-NABORU.
np. moje-nazwisko
Za pomocą nazwy użytkownika i hasła będziesz mogła/mógł w późniejszym czasie wejść na stronę E-NABORU i zmienić dane swojego dziecka bez ponownego wypełniania całej karty.
Powtórz hasło
Hasło musi mieć minimum 6 znaków.
Hasło i jego powtórzenie muszą być identyczne.
Twoje nazwisko
Twoje imię
Telefon kontaktowy
Twoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy są nam potrzebne na wypadek, kiedy chcielibyśmy się z Tobą skontaktować w sprawach związanych ze zgłoszeniem Twojego dziecka do naboru. Dane te są tylko do wiadomości przedszkoli do których zgłaszasz swoje dziecko oraz Urzędu Miasta - Wydział Edukacji jako organu nadzorującego przedszkola w mieście Gorzowie Wielkopolskim.
Tam warto zajrzeć

Przydatne pliki

Urząd Miasta Gorzowa Wlkp. Wydział Edukacji informuje, że składanie wniosków elektronicznych za pomocą niniejszego panelu możliwe będzie w dniach od 1 do 15 marca bieżącego roku.

Wydrukowane i wypełnione wnioski wraz z kompletem dokumentów i oświadczeń należy składać do dnia 15 marca bieżącego roku do godziny 15-tej.